| AndaAndutza a întrebat:

Hey! Am doua pisici:o pisica pe nume Piti si un motan pe nume Kimi.Seara motanul vine si se culca langa mine iar problema este ca el se pune cu capul pe burta mea iar daca fac si cea mai mica mscare miauna agitat si nu se mai opreste pana nu stau complet nemiscata.In urma cu aproximativ 2 luni a cazut e la etajul 5 si s-a lovit la labuta dreapta din spate dar nu l-am dus la veternar fiindca merge pe ea si nu mai pare a avea dureri.Credeti ca are vreo legatura cu faptul ca miauna agitat seara daca ma misc?

2 răspunsuri:
| Fluffinator a răspuns:

Si acum ce o sa faci tu o sa dormi cu grija motanului?

Ca se trezeste "bietul" pisoias? Si nu are nici o legatura cu ce a patit acum 2 luni...e doar un motan lenes. Daca nu ii convine nu-l mai lasa sa doarma in pat.

| Briosicaaa a răspuns:

Incearca sa il obisnuiesti sa doarma in alt loc. poate asa doarme linistit la fel si tu.