| AnuţaMăriuca a întrebat:

Am doua broaste testoase. Una din ele a intrat in hibernare pe timpul iernii, iar prin aprilie a inceput sa se miste, dar inca avea ochii inchisi. Nu am observat decat pe la inceputul lui iunie. Acum a deschis ochii, dar parca i-ar avea in ceata (semn de conjunctivita), nu se vad foarte clar, cealalta ii are "plini de viata".
In trecut am mai avut o problema cu cealalta: nu a mancat 3 luni. Am dus-o la veterinar, i-a facut o injectie si dupa cateva zile si-a revenit. Din acest motiv a ramas mult mai mica decat cealalta (pentru ca nu a mancat).
Revenind, acum un an veterinarul s-a mutat de langa casa mea, iar cel mai apropiat este foarte departe pentru mine si nu vreau sa merg ori unde. Imi puteti recomanda un veterinar bun? As dori cat mai repede, deoarece am mai avut o broasca testoasa care a murit de conjunctivita (cred).
Va rog! Ofer Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| AndreeaPaicu a răspuns:

Buna, cabinetul Veterinar Dr.Sarkany Francisc din Bistrita este foarte bun deoarece nu are preturi foarte mari si este experimentat in operatii si tratamente de orice fel sau Vets 4 All Pets din Bucuresti este Clinica Veterinara - Medicina Interna, Medicina de Urgenta, Chirurgie Completa, Medicina Animalutelor Exotice, Laborator Complex, Terapie Intensiva, Internat
Farmacie Veterinara
Pet-Shop
Cosmetica si cate si mai cate...happy FUNDA?! tongue