| iiGeorgii a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau o Chinchilla dar parintii mei nici nu vor sa auda sad Mama zice ca nu vrea sobolani in casa si tata rade de mine cand ii zic ca vreau si o Chinchilla. Ii bat la cap incontinuu dar nu functioneaza. Dau fundita :X :!

Răspuns Câştigător
| costellupusor a răspuns:

Pai spune ca asta va fi demonstratia lor ca te iubesc:d, spune-le ca daca intr-adevar ma iubiti cumparati-mi o chinchilla, sau punele conditii de ex nu ma duc la scoala pana nu cumparati sobolanu.:d

3 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Hey, daca ai o prietena sau un prieten bun spune-le sa-ti daruiasca de ziua ta ori de 8 martie, ori de ziua indragostitilor una, si parintii tai deja nu o vor refuza...Dar merita sa-i mai rogi, eu am incercat sa-i rog sa-mi ia photoaparat personal, si zice ca o sa-mi ia... spune-le ca o sa ai grija de el si o sa faci curat in urma lui.Bafta.

| smecherulxxl5 a răspuns:

Incearca sa-i promiti ca vei avea grija de ea, ii vei da mancare, apa...ii vei face curat...

| cristianfrunza a răspuns:

Arata-le poze pe net cum arata si poate le vor place!
Promitele ca vei invata mai mult sau vei obtine note mai mare, pana mea, nu stiu, vezi tu!
Inafara de chinchilla nu ai gasit si tu aletceva caci sunt foarte pretentiosi?laughing