| asdfghjklmnb a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au sau au avut porcusor de guinea.

Este o alegere buna sa ai un asa animal? Am auzit ca miros ingrozitor si ca fac mult zgomot. Voi ce parere aveti, cam cum se comporta? Fuuuuuundaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| ellai a răspuns:

Eu am porcusor de guineea si il ador. este cel mai mic si scump animal de casa pe care il poti avea.intradevar culcusul ii trebuie schimbat la cateva zile pentru a nu mirosi, iar porcusorul nu face galagie, scoate doar un mic chitait atunci cand ii este foame tongue.eu una il ador pe al meu( Ţuţulica big grin )

3 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Nu am porcusor de guineea.Dar unchiul meu are adi avea ieri i-a murit sad verisioara mea a plans dupa el toata ziua iar unchiu meu nici vorba el chiar se bucurase ca murise laughing.
Nu-i prea place porcusorul de guineea.Bine ca il indragea dar facea numai galagie si mirosa tare urat il spalase de nu stiu cate ori dar tot mirosea toata casa.
Dar, eu una iti sugerea sa-ti iei unul pentru ca sunt dragalas.Ei nu vor mirosa urat daca inca sunt puii(Tineri) dar la varsta de 3 ani cand imbatranesc vor mirosa.Dar, este alegerea ta tot ce vrei sa faci.
Pa, pa!

| PoWRObert a răspuns:

Mie mi se par draguti si cred ca se merita sa ai unul ( nu fac zgomot) doar daca sunt modificati genetic laughing ( iuta-te la G-force ) Pa!

| alexa_9819 a răspuns:

Nu parerea mea este sa nu iti iei asa ceva miros groaznic