| Rainieneko a întrebat:

Hey TPU!

Am si eu un motan in jur de aproape un an sa spunem si e necastrat. Stiu ca s-au pus multe intrebari de genul dar, am o nelamurire. Noi stam la etajul 2 si este pisica de apartament practic. A cazut ieri de dimineata de la geam si dn cate am inteles de la vecini, era ok dar se batea cu o alta pisica, i s-a facut frica si a plecat. Nu stiu unde s-a dus l-am cautat cam peste tot. Credeti ca se mai intoarce? Mentionez ca e putin cam irascibil, nu lasa pe nimeni sa puna mana pe el ca face urat. Este prima oara cand a iesit afara deci supravietuieste daca nu este invatat cu strada?

Răspuns Câştigător
| Betyskumpik a răspuns:

Sigur ca da. pune afise cu el prin tot orasul, sunati prietenii bunicii vecinii si poate il gasiti nu iti face griji

3 răspunsuri:
| marktheshark a răspuns:

Daca e prima data cand a iesit afara atunci nu va sti unde este casa, sanse minime sa se ma intoarca(poate in zona blocului sa il gasesti)

| mihaelanita a răspuns:

Nu neaparat... depinde, dar pune afise si suna-ti toti apelatii din telefon. Bafta si sper sa-ti gasesti motanul! happy

| Rainieneko explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar deja am facut asta, partea cu afisurile nu tine deoarece mereu le da cineva jos si nu ajuta. Oricum nu sta la nimeni inclusiv sa-l prinda. E norvegiana de padure si dupa cum spunea foarte neprietenoasa. Ma gandeam ca este in calduri si dupa ce-si face de cap se va intoarcesad