| Anonim2796 a întrebat:

am un bichon adult...si i-am luat bobite de la select...dar acum as vrea sa il trec pe friskeys de la purina. intrebarea mea este, de acum in colo sa ii dau select sau purina? care este mai bun? precizez ca boabele de la purina sunt cu pui si morcov. multumesc

1 răspuns:
| Gabrielaaa04 a răspuns:

Fiecare caine are gustul lui. De obicei lor le plac bobitele cu carne. Cainii stiu ce e mai bun pentru ei.(ps am si eu un catelus si tie ca sa manance si ce nu)