| KatiKovacs a întrebat:

de curand mi-am luat un Bichon.
I-am dat pana acum Pedigree Junior dar am auzit ca nu e buna si am luat Purina Dog Chow. Acum intrebarea este cat de buna e asta? Mersi happy

5 răspunsuri:
| miha12love a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa continui cu dieta aceasta (Purina Dog Chow), deoarece si eu mi-am hranit catelul cu ea(si eu am un Bichon Maltez), si contine multe vitamine si proteine. M-am consultat cu un veterinar, si a fost de aceeasi parere. Sper ca te-am ajutat!

| KatiKovacs explică (pentru miha12love):

Mersi, sa renunt treptat la Pedigree sau pot sa-i dau amestecat pana se obisnuieste?
Ieri i-am dat amestecat si seara a devenit foarte agresiva... a latrat foarte mult ( desii pana ieri nu a mai latrat ) oare de la mancare?

| KatiKovacs explică (pentru KatiKovacs):

* Sa renunt definitiv la Pedigree am vrut sa scriu

| miha12love a răspuns (pentru KatiKovacs):

S-ar putea. Totusi daca Pedigree nu este bun, sau nu-i face bine, eu zic sa treci direct la Purina Dog Chow, sau daca vrei incearca si alte feluri de hrana pentru catei

| KatiKovacs explică (pentru miha12love):

Ok mersi mult happy Deocamdata o sa incerc Dog Chow ca restul sunt cam scumpe.