| EmoDoll a întrebat:

este normal ca la un caine Teckel cu Pechinez(teckeli sunt caini aia lungi)sa i se indoaie coloana.Am un caine Teckel cu Pechinez si coloana nu ii sta dreapta,piciorul drept din spate il doare de cateva luni si coloana ii sta indoita,mama imi spune ca va ramane paralizat crying.Voi ce credeti,dau FUNDA.
P.S. fara raspunsuri cu mergi la un medic veterinar, vreau parerea voastra! sadsadsad crying

5 răspunsuri:
| Unicubeii a răspuns:

Of,pai stiu ca ai vrea sa nu zic asta dar ar trebui sa il duci la veterinar.Nu prea e normal.Dar daca vrei parerea mea mai bine lasa-l cateva zile sa se odihneasca daca are unde.Vezi unde o sa stea.Fa-i masaje, poate nu o sa mai ramana asa.

| Salluty a răspuns:

Paretea mea e sa-l duci la un veterinar laughing
Nu cred ca o sa ramana paralizat dar trebuie intervenit cat mai repede pana nu se intampla. Daca se agraveata tare iar cainele sufera si daca medicii nu pot sa-i faca nimic va trebui eutanasiat sad
Grabeste-te la doctor. Succes.

| diabolykull a răspuns:

Da-i niste calciu, tablete care se administreaza pe cale orala

| EmoDoll explică:

Eutanasiat cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

| EmoDoll explică:

Altceva,alte pareri...