| KinderBeeeib a întrebat:

Hey TPU.As dori sa stiu de la detinatorii de perusi cum va intelegeti cu perusii vostrii, care e povestea voastra si cum va rasfatati micutii inaripati? P.S eu am avut o fetita insa am fost plecata o perioada lunga de timp si perusica mea a ramas la o prietena care are de asemenea un perusel si s-au inteles atat de bine incat am decis sa ii las impreuna, deoarece au facut si oua si ar fi pacat sa ii despart, desi tineam mult la perusica mea. Zilele astea urmeaza sa imi mai iau un pui si curand ii voi lua si un prieten de joaca.

1 răspuns:
| QnRavena a răspuns:

Daca te asculta, poti sa pui cateva seminte in mana si sa vezi daca vine la tine. Eu am doi perusi si le-am luat un leagan pentru distractie. Deasemenea poti lua un perus de plastic cu care sa se joace. Sau mie imi place sa le mai dau drumul prin casa, dar intr-o camera pentru a nu fugi. Sper ca te-am ajutatwinking