| ILoveMarshmallows123 a întrebat:

As vrea sa imi iau un caine Samoyed dar parintii nu ma lasa. Stiu ca are blana foarte mare si trebuie periata zilnic. Stiu ca este un caine de talie medie. Stiu cum sa il ingrijesc. Bine nu trebuie doar sa il perii si sa il hranesc. Nu o sa stau sa scriu tot despre acest caine dar inainte de a ma gandi sa il iau m-am uitat cum trebuie sa il ingrijesc si la ce ma inham. Bunica mea zice ca vrea sa mi-l ia doar ca trebuie sa imi conving parintii mai intai. Bunica mea zice ca nu mi-a luat nimic de ziua mea si ca vrea sa se revanseze luandu mi un caine. Vreau doar sa stiu cum sa imi conving parintii sa imi ia unul si cum v ati convins voi parintii sa va ia unul? Vreau sa mai mentionez ca pufi, cainele meu a murit de curand.Nu vreau comentarii răutăcioase. Vreau doar sa stiu cum sa imi iau un Samoyed.

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu cred ca nu te lasa mai degraba pentru ca sunt foarte scumpi.

| Anonimopt a răspuns:

Eu te as sfătui să adopți unul pentru că te va iubi la fel sau poate mai mult. Asta as face eu.

| ILoveMarshmallows123 explică (pentru Anonimopt):

Problema este ca ei nu ma lasa cu nici-un tip de caine