| Lady21 a întrebat:

Am acasa o pisica ragdoll care trebuie sa fete. As vrea sa stiu cum sa o ingrijesc, cu ce perie etc. Are blana foarte mare.

Răspuns Câştigător
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

O speli in fiecare saptamana cu un gel special anti purici si un balsam...
Sa nu o speli la cap ca ii intra apa in ureche si nu e bine...
Cu o perie oare care dar vezi sa nu lase par.
O zgarda frumoasa fara funie happy
cam atat, funda? big grin

2 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Daca e imi dai si mie un pui de ragdoll? big grin big grin big grin Serios, vreau si eu un animalut de companie, daca fata mai multi, sa'mi dai si mie unul :*:* daca e iti dai idul meu de mess :*hee hee

| xXSahadowXx a răspuns:

Trebuie sa nu o scoti afara, sa nu faca miscare, si sa-i periezi blanita dimineata si seara