| Andreeaaaa3333 a întrebat:

Hey,TPU As vrea sa imi spune-ti ce pisica sa imi cumpar? Nu este de rasa., este de casa. Intrebarea este: Ce sa imi iau? Fata sau baiat? Funda! astept cat mai multe raspunsuri.kiss

Răspuns Câştigător
| PiggyBank11 a răspuns:

Fata.e mai loiala si chiar daca are calduri si miauna in perioada aia se rezolva cu pastile sau sterilizare...masculii sunt mai indelendenti si nu sunt asa afectuosi.

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Iti recomand o pisicuta. E mai loiala si mai jucausa.

| paul55 a răspuns:

Salut pai eu iti recoman baiat dar pui ca sa poti sa il dresezi ( si da si pisicile se pot dresa) si sa te joci cu el.

| moneantonella a răspuns:

O fata deoarece se adapteaza mai usor de stapan si nu il tradeaza funda?

| andreea543 a răspuns:

Ola..eu zic ca o femela(pisica) e perfecta ca un animal de casa...succes

| Opustoaicafaranume a răspuns:

Hello, as spune sa iti iei fata deoarece baietii pot pleca dupa pisici si nu se vor intoarce. Asa cel putin o sa te trezesti cu puisori.