| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-am luat un iepuras de vreo doua luni, dar nu stiu daca este fata sau baiat. As vrea sa ma ajutati, cei care ati mai avut iepuri. Si am mai observat ca el/ea nu a facut nici un cacatel in cusca. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NoFeelings a răspuns:

Wow ce întrebare.
Păi in primul rând, de unde l.ai luat?
Cum spune cel ce a comentat mai devreme aceasta întrebare, mai așteaptă ceva timp, și îl verifici, e simplu.
Daca intr-un ar nu știi, găsești sute de articole despre asta pe internet.
Despre "cățel" (big grinDD ), poate e printre talaș/fân. Idk

1 răspuns:
| CsGO16 a răspuns:

Mai asteapta inca o luna si incearca din nou sa verifici!