| Stephan142 a întrebat:

Care e mai bun? Pedigree sau Royal Canin? De ce? Am un labrador de 2 luni...si nu stiu ce sa aleg...

Răspuns Câştigător
| CiocoLataCiocoCio a răspuns:

Iti recomand Royal Canin.La mine in oras sunt diferite magazine cu mancare de animale.Fiecare fel are un numar de stele, ca la hotel.Royal Canin are 5 stele si Pedigree are 3 stele.Eu cainilor mei le dau Royal Canin si am doi bitchoni. Pisicului tot Royal Canin.Inainte motanul meu mancq Pedigree, de un an ii dau Royal di are blana lucioasa si deasa si este gras si frumos.Iti recomand Royal Canin

4 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Royal Canin e mai bun.

| Mediocre a răspuns:

Royal Canin. Am un husky si nici nu se atinge de alea Pedigree thinking

| RickGrimes a răspuns:

Eu zic ca e mai bun Pedigree, am la tara mai multi caini, si le place mai mult Pedigree decat Royal Canin... Sincer sa fiu, daca are 2 luni. mai bun ar fi Pedigree

| AndradaPonov a răspuns:

Royal Canin.Cainelui meu ii dau de mic Royal si este foarte sanatos si are blanita pufoasa si lucioasa.Am incercat o data sa ii dau Pedigree si a vomitat, dar depinde si de organism presupun