| ReTz a întrebat:

am si eu un Ciobanesc de Bucovina in varsta de 4 luni in jur de 20-25 de kg.Intrebarea mea este: ce fel de mancare sa-i cumpar? Eu vreau sa-i iau ceva din gama Royal Canin insa nu stiu exact de care anume ex: Royal Canin Giant Junior, Royal Canin Maxi Junior sau Royal Canin Giant Puppy.Acord funda.

3 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Nu contează pe care le ei de acolo, dar cat mănâncă si ii plac este bine...Sa ii cumperi si niste conserve de mâncare pentru caini. Daca vrei neapărat sa spun una de acolo as spune ca ar trebui Royal Canin Giant Junior.
Nu uita sa ii mai dai si alte mâncăruri pentru ca la un moment dat nu o sa mai vrea.

| Alexandra282001 a răspuns:

De ce nu incerci sa ii dai orez? Eu am chow chow si mananca orez happy :*

| ReTz explică (pentru Alexandra282001):

Nu are cine sa-i gateasca separat cainelui, plus de asta ies mai ieftin cu boabele si mult mai practic...nu trebuie sa stea nimeni la cratita.