| Robert_George_2001 a întrebat:

Ce animal de companie îmi recomandați ținând cont că stau la bloc. Vreau să alegeți cel mai potrivit animal de companie dintre: Porcușor de Guineea, Peruș sau Broască țestoasă și de ce.

FUNDĂ!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Girafa de campanie.
Le sperie pe babele vecine atotstiutoare, cand te fileaza ce-si cu cine faci...

| Clorox a răspuns:

Un sarpe de porumb, they're so cute :3

| Deliiiia a răspuns:

Broasca testoasa lasa cea mai putina mizerie. Perusul trebuie lasat sa zboare din cand in cand(asa ca poti sa-l pierzi sau sa-l pui cu dificultate inapoi in cusca). In plus papagalii au foarte multi microbi, eu am avut o tulburare respiratorie de la ei. Nici porcusorii de guineea nu sunt cu mult mai igienici.

| ĂlaRău a răspuns:

Perus fiindca e cel mai usor de ingrijit

| OanaDs a răspuns:

Am avut Perusi si sunt foarte galagiosi!
Acum am un motanel foarte dragalas...l-am luat de pe un site de donatii din orasul meu!
Sunt foarte cutati-tinand cont ca se spala singuri- nu isi fac nevoile prin casa ci doar la cutiuta lor cu nisip! Sa nu mai zic ca sunt si foarte amuzanti laughing Decizia ta!