| M4nu3l a întrebat:

Cine mi-ar putea da un site unde as putea cumpara un acvariu pentru broaste testoase? Funda

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, cauta pe Okazii.ro. Iti trebuie cont dar t-il faci in mazim 2 minute;).
Uite, te pornesc eu cu niste habitate pentru broscutzele tale:)
http://www.okazii.ro/......toase.html
Sucess!

| M4nu3l explică (pentru Konata):

Scuze, dar am cautat si eu si nu am gasit nimic bun, daca nimeni nu-mi mai raspunde iti dau tie fundawinking

| EdiiThxoxo a răspuns:

Daca mai esti interesat am eu unul de vanzare. http://www.okazii.ro/......-a57939423 Asa arata, din pacate, masculul meu a murit, iar la cateva saptamani pentru ca nu a mai mancat a murit si femela. Da-mi cat vrei pe el... daca te intereseaza da-mi un semn si iti dau id-ul. sper sa te pot ajuta!

| M4nu3l explică (pentru EdiiThxoxo):

Oke, ma duc sa-l vad big grin daca e bun te contactez

| M4nu3l explică (pentru EdiiThxoxo):

Scuze, e cam mic, eu am 3 broaste cam mari big grin si nu incap, daca ai fi avut ceva mai mare as da cam 50 lei, poate de sticla daca ai happy

| lor3nutza a răspuns:

De la orice PetShop daca esti din Sibiu vezi ca e unul langa Piata Cibin daca esti din alt oras poti cauta daca vrei un acvariu pe internet sau poti cauta adresa unui petshop

| M4nu3l explică (pentru lor3nutza):

Sunt din Sfantu Gheorghe