| Byby_8607 a întrebat:

Cine vrea bichon maltez, are 1 luna, merge, mananca cu 100 euro din Hunedoara... apropo e alb cu micute pete crem

8 răspunsuri:
| qwerty21 a răspuns:

Nu ti-l ia nimeni nici pe gratis, si tu il dai cu 100 euro?rolling on the floor

| eandopuncttk a răspuns (pentru qwerty21):

Pe criza asta nici sa cresti un catel nu prea iti mai permiti happy
iti urez succes la vanzarea lui tongue

| qwerty21 a răspuns (pentru eandopuncttk):

Succes ii spuneai lui byby nu?

| eandopuncttk a răspuns (pentru qwerty21):

Da

| qwerty21 a răspuns (pentru eandopuncttk):

Mai devreme am vazut un raspuns pe TPU,la care unu zicea ca a vazut niste demoni, dupa ce a desenat o pentagrama
ai grija, ca nu's jucarii.chiar daca pare "cool"

| eandopuncttk a răspuns (pentru qwerty21):

Offffff

| JiHyun a răspuns:

Asta nu e un site de vanzarisad

| Andreea99009 a răspuns:

Bichonul maltez este orasa de culoare alba pur, fara pete, ceea ce inseamna ca nu este de rasa, sau ca este un alt fel de bichon...Si 100 euro este o suma exagerata pentru o corcitura.