| Anaaa28 a întrebat:

cred ca pisica mea e bolnava. tuseste intruna cam de vreo 3 ori pe minut. e mica are cam 3-4 luni. ce sa fac?

FUNDA!

11 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Da-i pastile de viermi.la pisici intra viermii in plamani, de aia tuseste.

| LivingLouder a răspuns:

Du-o de urgenta la un medic veterinar altfel starea ei se va agrava. Depinde si de varsta daca e batrana... Da. Dar in orice caz du-o la veterinar

| lalaballet a răspuns:

Veterinar

| micutzafinetze a răspuns:

Du-o la doctor laughing are un inceput de sfarsit

| maxcalin a răspuns:

Du-o la veterinar repede.

| tudor3435 a răspuns:

Duo urgent la veterinary sa daca nu ai unde esti tu tine-o in casa la caldura si cumparai un medicament

| 1mihai3 a răspuns:

Da am avut si eu o pisica care tusea si a venit veterinarul si a zis ca are o raceala minor dar ea avea tumoare cand am dus-o sa o operam a murit pe patul de operatie...

| Dracarys77 a răspuns:

Du-o la VETERINAR tongue

| Lvy123 a răspuns:

Cel mai bine este sa o duci la veterinar.Acolo iti va spune exact ce arehappy

| BLu3Boy12 a răspuns:

Si mie mi s-a intampalt exact la fel. Ce trebuie sa faci. Trebuie. sa o duci urgent la veterinar, ai tinut-o in curent sau cam asa si a racit, pune-i mana pe nas si daca e foarte cald are febra, in caz de are nasul foarte cald trebuie sa o duci de urgenta la veterinar. Sau poate face o febra de peste 40 grade celsius si poate murii.

| yuupp a răspuns:

Si eu am o pisica dar are cam 2 ani. si tot asa face. Pentru ca a căzut de geam cam 2 m in gol si a căzut pe beton. Si s-a lovit si nici nu merge asa bine. Cu un picior dar i-am dat lapte si asa. Si am observat ca daca o iau in brate. Tuseste si mai tare. Asa ca poate si pisicuta ta a căzut