| Anonim2796 a întrebat:

daca m-a muscat un caine dar cainele este cu toate vaccinurile la zi, mai trebuie sa fac si eu vreun vaccin din cauza muscaturii?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Nu!
Din fericire pentru tine.
Succes

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu aud persoane zicand ca au fost muscate de caini. Eu nu am patit niciodata asta.
De ce nu? Mai bine faci si esti sigura decat deloc. E sanatatea ta in joc.

| Anonim2796 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca poate nu e necesar....adica e cainele meu si m-a muscat din greseala cand incercam sa ii iau ceva. vrand sa muste acel lucru, m-a muscat pe mine. si-a bagat un colt in cuticula de la unghie si a curs foarte putin sange, dar atat...nu stiu ce sa zic

| Andreea11989 a răspuns:

Iti recomand sa iti faci totusi un control

| MarioDraghi a răspuns:

Da iti recomand sa faci acest lucru in cel mai scurt timp posibil pentru siguranta ta.