| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

dati-mi un site(prefer sa fie de la o firma)unde sunt de vanzare pesti betta sau daca are cineva m-ar interesa 1-2.

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Cauta in magazinele de specialitate, acolo sigur gasesti si e cel mai sigur! dar ai grija, pestele betta trebuie sa stea singur in acvariu(sau bol pentru ca nu are nevoie de filtru, pompa sau lumina suplimentara), altfel risti sa se lupte cu alti pesti pana unul moare.

| Alexandru98 a răspuns:

Eu zic să te informezi mai întâi înainte să îl cumperi
http://www.acvarist.ro/betta-splendens-pestele-luptator-siamez

Răspuns utilizator avertizat