| SNIKYYYUUUU a întrebat:

Hey TPU! Imi poate recomanda cineva o arma airsoft model M416/HK, sa fie full metal, sa aiba mosfet neprogramabil/programabil, 120-130ms,manerul care inconjoara teava sa fie subtire, nu gros si sa vina cu bateria, sa nu trebuiasca sa ii cumpar eu. Pretul ar fi cam pe la in jur de 1100-1250 de lei

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai pune și tu un ba (calitatea vine un preț)

https://www.emag.ro/......DVC1J7MBM/

| iulia0514 a răspuns:

Https://www.airsoft-cluj.ro/
Aici găsești tot ce vrei intri în contact cu ei și le explici ce îți dorești și ei îți fac rost la ce ceri tu o sa ajungi în jur 3000 îți mai dau un site de unde mai cumpăr eu dar la fel trebuie sa ii contactezi pe ei sa vezi ce au sau dacă îți pot aduce și la ce preț