| Inventator a întrebat:

ATENTIE DAU FUNDA! salut, as vrea sa cumpar o arma airsoft in special o carabina tip kar98k dar sa fie ceva mai ieftine si as vrea sa imi dati cateva site-uri cu preturi mai scazute sau daca vindeti cineva o astfel de arma airsoft. as dori daca se poate ca intreg mecanismul de tragere pus toate accesoriile sa fie din metal, cumpar si arme airsoft stricate de acest gen sau pistoale.

2 răspunsuri:
| WeAreLegion a răspuns:

Uite aici, cam scump si coletul vine si de afara dar sper sa te ajute cu ceva! http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_0_7? url=search-alias%3Daps&field-keywords=kar98k%20airsoft%20gun&sprefix=kar98k+%2Caps%2C370&rh=i%3Aaps%2Ck%3Akar98k%20airsoft%20gun

| Inventator explică (pentru WeAreLegion):

Si cam cat m-ar costa daca as cumpara de acolo sa zicem ca pachetul ar avea in jur de 3kg