| Lovwly a întrebat:

Imi9 puteti spune urgent ce trebuie sa contina trusa de vacanta a unui catelus bichon puiut? Pe net nu am gasit mai nimic erau date informatii doar despre trusa medicala dar eu vreau sa stiu in afara de trusa medicala tot ce trebuie sa ii cumpar catelului pentru a putea pleca linistiti in vacanta. Dau funda! :**

Răspuns Câştigător
| moniquah a răspuns:

Pai lesa, zgarda sau solutii anti paraziti, gen purici si capuse, o gentuta de transport, scutece pentru animale ( sunt niste paturici absorbante) bolul pentru apa si mancare, jucarii, sampon si restul ce mai scrie in trusa medicala sa nu ai surprize... aaa... si pungute pentru fecale daca pleci unde gen mare sau strainatate

| Lovwly explică (pentru moniquah):

Mersi. pup. :*

| moniquah a răspuns (pentru Lovwly):

Nu ai pentru ce... ma bucur daca ti-am fost de ajutor si multumesc pentru funda happy :*

| Lovwly explică (pentru moniquah):

Cu placere.

6 răspunsuri:
| Sweety27 a răspuns:

Cat de puiut e? Daca nu a terminat toate vaccinurile, poti sa iti iei gandul de la vacanta lui!

| Lovwly explică (pentru Sweety27):

Are cam 3 luni ce ceva.

| raluu12 a răspuns:

Pai lesa, zgarda sau solutii anti paraziti, gen purici si capuse, o gentuta de transport, scutece pentru animale ( sunt niste paturici absorbante) bolul pentru apa si mancare, jucarii, sampon, sa nu uitam si de ceva in care sa se usureze.o☺☺