| Verzisor a întrebat:

Mi-am cumparat un labrador retriever din sibiu : In masina cand il duceam acasa mia tusit. Acasa cand am ajuns tusea non stop, Dimineata am fost cu el la veterinar are o boala nu-s cum tuseste intruna se ineaca si maine termin tratamentu face 2 injectii. Osa se faca bine?big grin

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Asculta veterinarul si intreaba-l de niste vitamine speciale pentru el ca sa nu se mai imbolnaveasca asa repede, succes!

3 răspunsuri:
| Verzisor explică:

Zozo esti asa disperat de fundita straight face

| zozo74 a răspuns:

Da cu tratamentul corespunzator se va face bine. Bafta Fundita?

| Kira22 a răspuns:

Si eu sunt tot din sibiu du-te pe strada cetatii e un veterinar foarte bun, bafta