| SeXyYouu a întrebat:

Buna!

am o problema cu pisica mea : are pui in burta si problema este ca cred ca are ceva in gat nu stiu sigur ce deci ea se ineaca si ii vine sa verse dar nu poate si se ineaca intruna. eu vad ce se misca ceva pe la gat probabil ca de acolo se trage totul nu vreau raspunsuri sa o duc la veterinar pentru ca o duc maine dimineata ceea ce vreau eu de la voi este sa imi dati niste pareri ce are.

3 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Fa-i o nastere naturala. probabil are prea multi pui sau este in perioada cand, si femeilor le vine sa verse. ori fa-i cezariana. exista posibilitatea de a pierde puii si ar fi mare pacatpuppy dog eyes

| DoctorLove a răspuns:

Se misca ceva din interiorul ei, mai mult ca probabil are ceva ramas..par sau altceva. Mai bine te-ai duce cu ea la veterinar. Nu ai cum sa o ajuti altfel.

| SeXyYouu explică (pentru DoctorLove):

Pai asta e are sigur ceva ramas in gat...