| Dariuca2000 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie daca cainii au voie sa manance migdale, struguri, stafide... FUNDA

Răspuns Câştigător
| DerpyXD a răspuns:

Nu au voie doar prea multe migdale.Dar struguri, stafide da.

5 răspunsuri:
| Kitty20 a răspuns:

Nujtiu daca este bine sai dai fructe uscate sau migdale dar struguri, mere, portocale etc au voie pentru vitamine

| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Nu au voie, fiindca stomacul lor nu este facut ca digere asa ceva.

| xr3Belx a răspuns:

Eu ii dau catelusei mele de toate. Si nu i s-a untamplat nimica

| Ixodes a răspuns:

Nu au voie, nu stiu ce se intampla dar stiu sigur ca am citit undeva ca nu au voie fructe din astea

| denisa100 a răspuns:

Dario nu au voie pentru ca.Este periculos sa ii dai migdale, struguri, stafide...