| LuspeMtW a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie ce trebuie luat pentru un catelus.El va ajunge peste cateva zile si as vrea sa-i cumpar cateva lucruri din timp.As vrea o lista cat mai explicita.Dau funda.Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kryssukkutzza a răspuns:

Pai in primul rand ii trebuie un bol pentru mancare si unul pentru apa,
un loc unde sa poata sa doarma (de preferat ceva comfortabil), MANCARE PENTRU CATEI, O JUCARIOARA pentru dinti sau pentru a se juca pus si simplu, sapun lichid pentru caini, perie, lesa si zgarda de purici.