| 2512Ioana a întrebat:

Heyy, pentru cei care aveti caini /beagle, voi cu ce sampoane va spalati cainele?

1 răspuns:
| ContNmc7 a răspuns:

Pai nu cred ca exista un sampon special pentru toate rasele de câini, daca ar fi asa ar exista sute de sampoane. Daca cainele tau e mic de pana in 1 an trebuie sa il speli cu sampon pentru caini juniori, iar daca e mare poti cu ce vrei, eu an un Spaniel Tibetan, nu are pretentii, vreau sa spun ca nu trebuie neaparat sa avem produse speciale exact pentru cainii nostri. Multa fericire catelusului!