| souris a întrebat:

Heyyy! am un papagal perus si de ceva timp i-a crescut un fel de umfla pe aripa. am fost cu el la doctor si a zis sa il dau cu ceva si l-am dat si inca nu i-a trecut. Poate sa moara din cauza asta?

FUNDAA! :*

3 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Depinde ce are la aripa din cate mi-ai zis tu eu zic ca nu va muri daca il tratezi dar doctorul veterinar doart ti-a dat tratamentul ala fara sa iti explice ce are?

| souris explică (pentru KinderBeeeib):

Mi-a spus ca are lagatura cu o pana. ceva de genul asta.

| KinderBeeeib a răspuns (pentru souris):

Pai si de cat simp are acea umflatura si de cat timp il dai cu acel tratament? Nu are cum sa isi faca efectul din prima... mai asteapta sau du-l la alt veterinar fi atent\a la explicatii.