| Miinato a întrebat:

Hi again;]]. Ce program de modificat poze folostiti, in care sa fie alb-negru, dar de exemplu, pantalonii sa ramana colorati. Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Andiii a răspuns:

PhotoShop. e destul de greu.dar poti gasi foarte multe tutoriale si foarte multe linkuri. posibile de download.

3 răspunsuri:
| vallerya a răspuns:

Andreea, poti explica si cum faci asta?

| Andreea_7722 a răspuns:

Photoinstrument. Si faci printscreen cu photoscape big grin. Sper sa te ajute.:*

| DyanneDolce a răspuns:

PhotoScape.Poţi face poza alb-negru sau ce culori mai sunt pe acolo şi să laşi anumite părţi din poză colorate cum erau înainte.