| Miinato a întrebat:

Hi;]. Stiti cumva un program de modificat poze in care poti de exemplu, sa te decupezi, sa zic asa, si doar tu sa pari clara, si ce e in jur sa nu para clar. Sper ca stiti la ce ma refer sad :-s. Fundaa raspunsul bun :*.

4 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Pai Lasa-ma sa iti explic mai bine! Cu FotoScape Poti sa decupezi sa scrii sa adaugi desene etc... Iar cu FotoShop [ a carui liceenta trebuie cumparata ] poti sa faci sa pari mai cu muschi mai frumoasa sa iti modifici fata, parul, peisajul, etc! Hey Baftawinking

| Golanasul a răspuns:

Photo Scape e un program usor de folosit dar pentru lucruri mai avansate foloseste Adobe photoshop

| sHE_4618 a răspuns:

Poti face asta si cu PhotoScape, insa cel mai bun program de modificat poze pe care l-am incercat esti PhotoShop.

| NoobZ a răspuns:

Salut, lasa-mi id tau de messenger, si te ajut eu.