| Ad3lyna_8426 a întrebat:

Hi!
As vrea sa cumpar un pui de Haski sau un caine de rasa, mare si frumos.

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

De unde esti? husky este inteligent si il respecta pe stapan. Eu ma culc pun telefonul pe silentios si se culca langa mine cu relefonul pe urechea lui, cand suna telefonul, de la rezonanta.latra, dar nu se misca din loc! e dragut Athos al meu.

10 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Husky sunt o rasa de caine greu de intretinut de oare ce au probleme cu caldura, eu iti recomand un collie rough sunt foarte inteligenti si iubitor
uite cateva poze :
http://farm4.static.flickr.com/3371/3603340864_c7508aff5a.jpg
http://www.taliesencollies.com/images/3_week_rough_collie_puppy_litter.JPG
http://www.cotswolddogspa.co.uk/Library/Breeds/P.RoughCollie.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| fryekid a răspuns:

Cine nu vrea?

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Si care e intrebarea?big grin
Oke, frumos din partea ta. Eu ador cainii. Apropo, se scrie : husky. Pup.

| fame a răspuns:

Daca veri mare si frumos. cumpara unu'. Adopta unu vagabond laughing

| rvr a răspuns:

Este foarte frumos din partea ta e frumos sa ai un animal de companie si se pare ca iubesti animalele eu iti spun sucees. funda
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer spre vanzare 8 pui husky, 3 alb-gri si 5 alb-negru, din data de 06.07.2010.Pentru informatii suplimentare contactati-ma la numarul 0740765182 sau mail bir110177@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a opta pentru o rasa ori alta, e bine sa vezi ce implica un caine (cheltuiala, responsabilitati etc.). Nu il cumpara din impuls. Este o fiinta, si e "nedrept" ca, dupa ce te-ai plictisit de "jucaria noua", sa uiti de ea.

Un blog care contine cateva principii care pot fi de folos celor care vor sa faca o alegere in cunostinta de cauza (principiile sunt aplicabile oricarei rase):

http://malamutalaska.wordpress.com/de-unde-sa-iau-un-malamut/

Din pacate multi probeaza veridicitatea acelor cuvinte doar dupa ce au "muscat-o".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dela magazin

| Ad3lyna_8426 explică:

De fapt vreau sa cumpar!