| Crasmarianu_Vasy_1998_2IRP a întrebat:

Hi guys caut si eu un loc de munca in strainatate ca muncitor necalificat nu conteaza in ce domeniu...
Conditia este sa am cazare iar salariu sa depaseasca sau chiar sa fie 1500€... daca stiti careva va rog sa ma ajutati... multumesc frumos

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca muncitor necalificat, ma indoiesc ca vei gasi salariu de 1500 euro sau peste!
Dar tu mai cauta, cine stie, poate se intampla si minunea, desii... ma indoiesc ca iti av da cineva salariu de inginer, pentru o munca de necalificat.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nici nu ceri mult laughing.
Daca iei 600 euro si cazare gratis sa te multumesti.

| Guest136187 a răspuns:

1500 nu o sa iei niciodată dacă nu știi limba...Dar poate cu 1200-1300 poate daca ai permis