| Nopenoidea a întrebat:

Hi, recent am cumparat doi perusi, ambii masculi. I-am pus in aceeasi cusca si se inteleg foarte bine, nu se bat. Mereu stau unul langa celalalt si se uita unul la altul. Stau foarte aproape, li se ating aripioarele. Amandoi sunt foarte sanatosi si vorbesc mult. De asemenea am remarcat ca au inceput sa se ciuguleasca reciproc si sa-si atinga cioculetele. Repet amandoi sunt masculi. Ce credeti despre asta?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt homosexuali

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt f. buni prieteni. Se iubesc ca frații. love struck
E posibil ca și vânzătoarea să se fi înșelat și să-ți fi vândut o pereche.

| Samariteanul a răspuns:

Cred ca ar fi trebuit sa cumperi o femela si un mascul, nu pe ambi la fel...de asemenea daca e sa glumim poti incepe o noua ramura a pornografiei(glumesc)