| Banta_Andreea_1990 a întrebat:

Am un caine Shih-tzu de 6 luni si 7 zile. Problema este ca el după vaccinare, seara, el ne dădea cu gheruta pe spate, iar când ne uitam la el vroia sa ne arata ca il mănânce ceva cred, se arunca pe spate si făcea curse in toata casa, ne-am dus la veterinar si i-au facut 2 injecții. Peste 5-6 zile după incident l-am tuns si i-au aparut niste bubite pe corp, este foarte agitat, are poftă de mâncare, dar doarme încontinuu si când se trezeste este agitat... Ce pot face?
P.S: ii dau de mâncare bobite.

1 răspuns:
| AliBaro a răspuns:

Poate s-a lovit.Dar nu se vede de blana lui.Si poate de asta nu sti ce are.