| bibiiiy a întrebat:

Hi TPU!ce facetii?am o intrebare: aveti catel?/,ce rasa e?/,cum il/o cheama?/,ce puteti sa imi spuneti despre el?/,al meu e cel de la avatar,ill cheama toto,este bichon frise si este un scump.pawave:*

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Buna! Da, am.E chihuahua.O cheama Peanut (Aluna). Este dragalasa, mica, adorabila, cuminte, mancacioasa, jucausa, alba cu o pata maronie pe labuta dreapta, urechi mari, ochii mari si negrii ca margeaua si corpul micut cu un cap`sor mai maricel. Apropo, frumos numele Toto!:X:XSi, e dragut! Sa fie sanatos!
P.S.-Fa`i baita si plimba`l! Ca e prea dragalas! Funda?big grin

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

1. Da
2. Lisa
3. Este foarte nebunatica si ma copleseste cu ochisorii aia micuti cand o cert, etc. Rasa chihuahua. happy

| ღNameღ a răspuns:

Pai am un cutzu, este beagle:X, il cheama Otto, asemanator cu al tau, Totolaughing, este jucaus, tricolor, mic de statura, nebuun, roade cam orice si il iubesc mult. papa si tie:*

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Am un catel mai degraba caine ca acum e mare, il cheama Capy si este de rasa "ciobanesc de bucovina" e un caine frumos, si tu ai un catel foarte frumos!:***

| TurcoaicaTa a răspuns:

Am un pechinez(o luna) alb cu o pata in forma de inimioara pe spate maro si urechi maro restul e alb happy E foarte mancacios si jucaus il cheama puky e baiat...

| CRISTY_6837 a răspuns:

Hi.Eu am un amstaff.Acum are 3 luni si jumatate, il cheama As, e foarte frumos si foarte rau.Si ce sa iti mai zic...doar cu cei din familie se joaca, e mancacios si mai e si foarte frumos.
P.S E maroniu la culoare
wave happy

| DenniDen a răspuns:

Am o pechineza o cheama Vanessa...Poi e o dragalasa o jucause e o scumpica.si eu am poza cu ea la aatar. funditapuppy dog eyes?

| katerina_8397 a răspuns:

Am un bichon maltez il cheama jessie are 2 luni e mic grasut jucaus ii place afara am si un samoyed are 3 ani e destul de mare nu lasa par si nu ma pot desparti de nici unul a da pe ea o cheama lexy

| superwooz a răspuns:

Aveam.
Un labrador-2 anisori, a murit.
2 chow chow-unul; a murit. avea si el 2 ani., unul l-am dat
acum am un caine care nu e de rasa si inca un chow chow 3 luni :d.