| Phantasmagoria a întrebat:

Hiihappy In decembrie mi-am luat un perus pentru ca am vrut sa stau cu cineva in camera, ma simteam singura. La inceput a fost totul bine, dar acum imi pare al naibii de rau ca l-am luat.Sincer,imi vine sa ii dau drumu pe geam. Face atata galagie! Si daca sting lumina. Nu numai ca ciripeste ca si cum ar canta, dar. efectiv zbiara. Ce pot sa fac sa TACA?happy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ai ce sa faci ...are un creier cat o aluna!
nu intelege!
...da-l la cineva!
si sincer mai bine iti luai un caine mai mic!
ala baremi il dresezi!

| rolfenstein a răspuns:

Mai ia.i un perus sa fie pereche.si incearca sa ii imblanzesti incat sa nu ii mai fie frica de intuneric.

| yanageo a răspuns:

Si eu am un perus la mine in camera si mama a zis sa il dam l-am dat si dupa aceea nu am mai putu de dorul lui deci daca ti la el suportal cu galagie cu tot daca nu...dal