| Mihaela a întrebat:

Http://mariuka-d.blogspot.com/
Filmulet nou pe blog! Daca vreti sa va uitati. Cum vi se pare? Astept pareri! Fundita!

Răspuns Câştigător
| frumusik96 a răspuns:

E super filmuletul de 1 martie

7 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

E foarte ok. Felictari.

| Mihaela explică:

Imi pare rau ca nu va pot da fundita tuturor! Multumesc mult de pareri!

| WR104 a răspuns:

Bravo,foarte frumos.

| Grimalkin a răspuns:

Ti-ai stes blogul sau ti-ai schimbat adresa? Mi-ar placea sa-l vad puppy dog eyes

| bocascity a răspuns:

E frumos.Noi nu am mai dat martisoare...adica trebuia sa primim da am vb cu fetele si punem bani si luam pizza si sucuri si...nu mai conteazahappy.si facem in clasa un mic party vinerihee hee

| ninaelenadobrev a răspuns:

Super,.fundita?

| LavricAlexandra a răspuns:

Este super fain