| Mihaela a întrebat:

Hei! Mi-am postat filmulet nou pe blog, daca va plictisiti, puteti sa va uitati! Astept pareri!:* Vot la toate! Mersi!
http://mariuka-d.blogspot.com/

8 răspunsuri:
| Mihaela explică:

MovieMaker.

| Mihaela explică:

Da, sunt din hd, la mf.
Vrei sa ma bati, sau de ce intrebi?

| ahlrh a răspuns:

Imi place blogul!, si eu sunt in posesia unuia dar sunt la inceput, dar invat din spatele vostruhee hee

| Alynutzaaa a răspuns:

Cum ai pus asa pozele gen filmare, adica video + muzica?big grin
Ce program ai folosit?

M`am uitat peste toate filmuletele, imi place ca esti o fata de gasca si iti place sa te distrezi :Xhappy!

| fryekid a răspuns:

Aripi picante

| Aleeeeeeee a răspuns:

Tare... Vine Craciunul! laughing

Drgute filmuletewinking.

| NinaY a răspuns:

Ce tareelaughing Vine Craciunuuubatting eyelashes
Ce discutati acolo? despre secret santa? ( ingerasul )?big grin

| TheCoon a răspuns:

Wow... tu esti din hd?straight face, la mf?