| Mihaela a întrebat:

Http://mariuka-d.blogspot.com/
Filmulet nou!:*
Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Si... mi se pare mie sau ai un tic verbal? Si... pot sa zic ca imi place filmuletul tau, esti simpaticalaughing
Si...Craciun Fericit si tie!
Si...sigur ai vrut sa zici multe intr-un minut de aceea imi pare mie tic verbal.
:*:*

4 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

N-ai mancat de dimineata?laughing

si cum ai vrea sa fie comm`urile?
ne lasi?oh go on

| Mihaela explică:

@AnNiTu, as vrea poate ca acele commenturi, sa nu mai fie uracioase, pentru ca probabil nu toti au tupeu sa faca ceea ce-am facut eu, stiu ca iti este foarte usor sa stai in fata calculatorului, si sa ma injuri. Dar eu, fac ceva mai mult de atat, si sunt mandra de asta. Oricum, Craciun fericit si tie!

| Sorin_4540 a răspuns:

Tare:))
Te astept si pe www.sorinel.info

| Mariiia_4884 a răspuns:

Frumossshappy.