| melisameli13 a întrebat:

Ii poti face baie unui papagal perus? cum?

Răspuns Câştigător
| Madalovenar a răspuns:

Este foarte simplu.Eu am o pereche.Cum faci? Iei o scrumiera sau ceva de genul tot la fel de mare dar nici prea mare.Pui apa calduta dar nici prea calda.Bagi scrumiera in colivie si lasi papagalu sa se balaceasca dupa voia lui. Dupa vreo 15 minute o scoti si gata.Papagal inbaiat.

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Esti dusa cu capul fetitzo! tu ce crezi? ii poti face? normal ca nu se poate unde ai mai auzit si porcaria asta? funda?

| Asdffd a răspuns:

Si eu am avut papaga dar acum e la sat.Eu il duceam in baie si luat dusu si flosc.laughing balacealaa. tineam dusul deasupra coliviei si el tot venea la apalaughing ce`i mai placea.love struck

| AlexutzaSiNimik a răspuns:

Cred ca il stropesti cu apa rolling on the floor. scuze dar nu stiu big grin

| melisameli13 explică:

Mersi mult