| deeajustinx a întrebat:

Imi doresc un yorkie dar nu stiu ce sa aleg mascul sau femela. Masculii mi se par mai draguti la aceasta rasa si mai usor de intretinut. Ce credeti?

2 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

Daca nu vrei o cresa de catelusi acasa, atunci alege mascul big grin dar ai grija, sa nu-l scoti fara ham afara pentru ca il poti pierde, masculul cand simte o femela in apropiere nu mai asculta, are tendinta sa fuga dupa ea. Daca alegi femela, e destul de complicat sa iti imaginezi ca scapi fara sa aiba pui, pot aparea muuulte complicatii daca nu are pui sad de aceea am ales si eu mascul si nu-mi pare rau happy

| AcidCuSange a răspuns:

Si eu cred ca mascul...Deoarece sunt mici, ai grija, sunt usor de pierdut!