| RaÐu_Cbt_1999 a întrebat:

Ce sa aleg intre femela sau mascul? Rasă doberman. Si de ce? Va rog spuneti-mi...
Nu iau ca sa ii inmultesc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Http://www.mobile-vet.ro/tarife/ Vezi daca gasesti aici un pret orientativ.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa iei mascul ca asa poti sa-l lasi pe strada in perioada aia si nu mai e nevoie sa-l chinui cu castrarea.

| RaÐu_Cbt_1999 explică (pentru Adry05):

Castrarea cât ar costa?

| Adry05 a răspuns (pentru RaÐu_Cbt_1999):

Http://www.mobile-vet.ro/tarife/ Vezi daca gasesti aici un pret orientativ.

| lpavel a răspuns:

Pai mascul normal nu? De ce? Ca sa nu ai an de an cate 4-5 pui!
De altfel nu difera unul de altul... Bafta!

| RaÐu_Cbt_1999 explică (pentru lpavel):

Pai câinele nu o să aivă acces la alti caini. Nu o sa poate sa se inmulteasca. Dar pentru castrare cat ar costa?

| lpavel a răspuns (pentru RaÐu_Cbt_1999):

100 -200 lei maxim!