| mabytza a întrebat:

Imi plac foarte mult animalele, eu stau la bloc si am mai avut un caine problema e ca a aparut sora mea, si parintii au dus cainele la tara.Nu pentru ca cainele o musca pe sora mea ci inverslaughingsi acum sora mea a mai crescut are 5 ani si imi doresc foarte mult un catelus dar acum au aparut bunicii:@ care nu suporta animalele trebuie sa ii conving sa imi ia un catelus imi lipseste mult cel vechi si oricum el s-a obisnui la tara, asa ca imi trebuie unul nou asa mai am si eu scuza sa ies din casa cu prietenii ca sa il duk sa faca shu shu cum ii pot induiosa pe parinti?big grin

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vorbeste cu surioara ta sa le spuna parintilor ca vrea un catelus, sigur o sa vrea si amandoua o sa reusiti sa ii determinati sa va indeplineasca dorinta.Va urez succes la negocieri!

1 răspuns:
| Larette a răspuns:

@constantaproca: Ce idee buna, nu imi venea in gand in niciun milion de ani! CLAR, asta e cea mai buna metoda daca vrei un caine, poate pe tine nu te va "crede" dar sora ta ii va da gatahee hee