| MeDeEa14DeEa a întrebat:

Imi place mult sa dansez. Dar parca folosesc aceiasi pasi.De unde as putea sa ma inspir in legatura cu niste pasi noi de dans?

Răspuns Câştigător
| kosmii a răspuns:

Cauta pe youtube. scrie dance si numele unei melodii
o sa gasesti multe miscari
succes

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna medeea123,
Ori cauti pe youtube ori poti participa la o scoala de dans care te invata si iti perfectioneaza miscarile. Oricum, daca iti place sa dansezi nu vad de ce ai rata aceasta ocazie.
Pa, pa

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Si pe mine m-ar interesa:X
va rog multe raspunsuri:X

| Foxxi a răspuns:

De pe youtubehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-ar placea sa inveti putin tango... Poti incepe prin a invata pasul usor "ocho cortados" http://www.youtube.com/watch?v=ZSFw10k-eLA
Poti continua cu lectiile, urmarind exemplele din partea dreapta a paginii youtube. Succes!