| Miruna Pavel a întrebat:

Dau funda! Imi place sa dansez in club dar nu dansez prea bine. celalalte fete danseaza mult mai bine. adica eu cand ma uit in oglinda si dansez imi pare ca dansez bine (pe house si din astea) dar nu stiu de ce simt ca ceilalti nu au aceiasi parere! straight face cursuri de dans online sau ceva. orice. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bogdan_5147 a răspuns:

Nu trebuie sa iei cursuri de dans sau sa te simti prost daca tu crezi ca nu dansezi la fel ca si alte fete, tebuie sa fi doar tu insuti si totul se va rezolva si va fi bine... dar daca chiar vrei sa mergi la cursuri de dans ai putea merge la ceva ore dans care nu sunt costisitoare cel putin la noi in oras e 30 lei/luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net. Danseaza cu vointa.Incearca sa mai dansezi si vezi care miscare iti place.