| (¯`·._)MaRsE009(¯`·._) a întrebat:

Imi place mult teatrul si dansul... Nua am o situatie financiara f buna in momentu' asta... ma poate aajuta cineva? va rog?

Răspuns Câştigător
| casmaua a răspuns:

Mai aici nu o sa scoti bani. singura solutie este sa ceri de la un profesor de dans sau de teatru sa se uite la tine dupa ce ai eventual un antrenament. iar apoi daca ii place te ia pe gratis. daca iti iese da-mi si mie funditawinking

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

De fapt, care -i intrebarea? Cauti un sponsor? Cauti bilete la teatru si balet? Ceri bani? Eu nu a inteles!

Răspuns utilizator avertizat
| (¯`·._)MaRsE009(¯`·._) explică:

Cu un casting ceva, nu stiu, daca mstiti pe candva care se ocupa cu asa ceva sau ...nu stiu!