| SimonaBubu a întrebat:

Vreau sa îmi fac prieteni, dar cu o situație financiara bună.Un mesaj privat se poate?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrie lui Bill Gates.

| Dismally a răspuns:

De ce ar vrea cineva sa fie prieten cu tine? Iar aia cu situatia ta financiara si cu unii care ar fi invidiosii... ai 18 ani, n-ai produs un leu in viata ta deci nu ai nici cat cel mai sarac dintre saraci asa ca nu te mai ca** pe tine big grin

| Eireann a răspuns:

Am impresia ca esti un pic obsedata de ideea ca toti cei din jurul tau sunt invidiosi si vor sa te fure sau sa profite de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Vreau sa imi fac prieteni, dar cu o situație financiara bună" nici nu ești materialista deloc!, și nici nici nu ai pretenții prea mari privind "preselecțiile".
Mi greu sa cred ca cineva s-ar împrieteni cu tine având mentalitatea asta.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Cu cât vinzi căștile?

| Raressssss222233337777 a răspuns:

Se poatewinking