| AlecsUCV a întrebat:

Imi poate spune cineva numele unei Canise serioase care are caini sanatosi si ingrijiti asa cum trebuie?
Prefer sa-mi raspunda la intrebare cei care au achizitionat un catel din Canisa respectiva.

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu-i adevarat canisa premium nici nu e canisa sunt samsari de caini, depinde ce rasa vrei.

| CoCoPitikA a răspuns:

Buna..eu nu am cumparat de acolo, dar imi pot spune opinia, ca cea mai buna canisa este canisa premium. uite ai aici linkul, multi au cumparat de acolo.;) http://www.vanzaricaini.ro/contact/